Bezbolesne i trwałe usuwanie owłosienia | Nowość | Laser do depilacji ♥

Bezbolesne i trwałe usuwanie owłosienia | Nowość | Laser do depilacji ♥
Nawet nie jesteśmy w stanie wyrazić naszego ogólnego podekscytowania i tym, co ostatnio znów dzieje się w naszym gabinecie. Postanowiliśmy zrobić kolejny wielki krok do przodu, zachęceni Waszymi zapytaniami i potrzebami. Już za kilka dni pojawi się u Nas nowość, a jest to profesjonalny laser do depilacji z serii Soprano Ice Platinum – Alma Lasers. Urządzenie o niesamowitych możliwościach, która sprawi, że na stałe  i bezboleśnie pozbędziesz się niechcianego owłosienia. Oczywiście z stałej oferty PP SPA Piękno z Natury nie zniknie depilacja przy użyciu wosku jednak myślę, że wiele z Was zrobi ten krok do przodu.
Laser Soprano Ice Platinum jest innowacyjnym urządzeniem do depilacji (wprowadzonym na rynek w 2016 roku), wyprodukowanym przez światowego lidera w produkcji urządzeń laserowych – firmę Alma. To przełomowe rozwiązanie, pozwala na precyzyjne dopasowanie zabiegu do indywidualnych potrzeb pacjenta. W zależności od fototypu skóry oraz typu owłosienia, każdy zabieg jest bezpieczny, w 100 % bezbolesny, a po wykonaniu serii przynosi długotrwałe efekty. Łączy opatentowane, zaawansowane technologie, które zapewniają pełne bezpieczeństwo zabiegu potwierdzone badaniami klinicznymi. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim filmem dotyczącym laseru Soprano Ice Platinum opracowanym przez producenta technologii , firmę Alma.
Soprano ICE Platinum to pierwszy na świecie laser emitujący trzy długości fal podczas jednego impulsu. To innowacyjne rozwiązanie technologiczne pozwala uszkodzić struktury włosa na różnych głębokościach i zwiększa skuteczność zabiegu bez względu na kolor i strukturę włosa. Synergia działania trzech fal (będących złotym standardem w laserowej depilacji) podczas każdego impulsu zapobiega ponownemu odrostowi owłosienia.

 

Zapraszamy do PP SPA zarówno Panie jak i Panów. Będziemy w stanie bezboleśnie i trawle usunąć owłosienie  z takich miejsca jak nogi, twarz, pachy czy plecy. Zabieg ten będzie składać się  z kilku wizyt i stopniowym ale trwałym pozbywaniu się włosów oraz ich cebulek.
Do zobaczenia 🙂