Makijaż

W odrębnej strefie wizażu – M.ake-up Ch.arm nasze Klientki mogą skorzystać z usług:

– profesjonalnego makijażu
– doboru i zakupu kosmetyków
– kursu makijażu na własne potrzeby
– kursu makijażu profesjonalnego
– metamorfozy
– warsztatów piękna i pewności siebie

W M.ake-up Ch.arm wiemy, że każda kobieta została stworzona piękną i pomagamy to dostrzec. Wierzymy, że metamorfoza zewnętrzna jest pierwszym krokiem do wewnętrznej przemiany. Pomagamy kobietom budować pewność siebie.

M.ake-up Ch.arm to społeczność wyjątkowych Kobiet, które w sposób świadomy wykorzystują makijaż do kreowania piękna i wydobycia kobiecości – w ten sposób zachęcamy do dbania o siebie i rozwoju osobistego. Daleko nam do niezdrowej “obsesji urody” – uczymy jak pozbyć się presji perfekcyjnego wyglądu i docenić indywidualne, niepowtarzalne atuty.

Założycielka firmy – Marta Chowańska – stworzyła autorski program szkoleń dla wizażystów gwarantujący dalszy, dynamiczny rozwój w branży kosmetycznej. Nie tylko uczy sztuki profesjonalnego makijażu, ale inspiruje do tego, by potraktować tę profesję jako misję wzbogacania życia kobiet. Strategicznie pokazuje jak stworzyć z pasji dochodowy biznes. Pomogła setkom kobiet rozpocząć własną działalność i sięgnąć po swoje marzenia.

Od 2010 roku związana z branżą kosmetyczną, dyplomowana mistrzyni wizażu i stylizacji. Jej bogate doświadczenie zawodowe obejmuje m.in. pracę przy sesjach zdjęciowych, filmach i vlogach, pokazach mody, konferencjach, wykładach, stylizacji ślubnej, kompleksowych metamorfozach, tworzeniu publikacji branżowych, współtworzenia kampanii promocyjnych dla marek kosmetycznych itp. Specjalizuje się w kreowaniu wyjątkowych makijaży okolicznościowych, profesjonalnym dobrze kosmetyków oraz prowadzeniu inspirujących szkoleń – skutecznie przekazuję swoją wiedzę i doświadczenie.

Więcej informacji (cennik, rezerwacja wizyt, portfolio):

Zobacz co na BLOGu słychać