NOWA OFERTA - METAMORFOZY!

NOWA OFERTA - METAMORFOZY!
20988206_1663599640339814_2826344515689463766_o-3965655
Pytanie: Ile czasu potrzebujesz, by całkowicie odmienić swój wygląd?
Odpowiedź: Wystarczy jeden dzień!
Dzień, który stanie się początkiem pięknej zmiany. Dzień, w którym pod oczami profesjonalistów odkryjesz cały potencjał swojej urody i nauczysz się go podkreślać. Dzień, w którym na nowo odkryjesz swoją kobiecość.

 

 

Oferujemy kompleksową, jednodniową metamorfozę, która obejmuje:
– zabieg pielęgnacyjny na twarz PP SPA
W relaksującej przestrzeni Gabinetu Kosmetycznego PP SPA zostaniesz poddana upiększającemu zabiegowi twarzy dopasowanemu do potrzeb Twojej cery. Dowiesz się, jak profesjonalnie dbać o cerę i zobaczysz natychmiastową poprawę wyglądu skóry.
– zmiana fryzury FRYZJERSTWO BRAUN
Profesjonalne strzyżenie, modelowanie i farbowanie zaproponowane przez Łukasza Brauna sprawi, że uzyskasz fryzurę marzeń! Idealnie dopasowaną do Twojego typu urody i charakteru, łatwą w stylizacji i efektowną.
– profesjonalna lekcja makijażu M.AKE-UP CH.ARM
Profesjonalny makijaż dopełni całości. Dobór codziennej pielęgnacji i podstawowych kosmetyków do makijażu ułatwi Ci codzienne dbanie o urodę. Wizażystka Marta Chowańska indywidualnie dopasuje najlepsze dla Ciebie techniki makijażu i pokaże jak się malować. Na zakup wybracnych kosmetyków otrzymasz karnet o wysokości 50 zł.
– dobór stylizacji z bonem na zakupy BUTIK FEEMA
Wśród bogatego asortymentu butiku Feema pomożemy Ci wybrać 3 stylizacje: codzienną, formalną i imprezową! Kolory i kroje dopasowane zostaną dopasowane do Twojej figury, typu urody i gustu. Ponadto otrzymasz bon zakupowy o wartości 100 zł na zakup wybranych ubrań.
Cena metamorfozy: 550 zł
Metamorfozy odbywają się wyłącznie w poniedziałki, w godzinach 10:00-16:00.

 

Ponadto – każda uczestniczka metamorfoz otrzymuje pakiet zniżek w ramach akcji “Plan Kobiet” – szczegóły wkrótce.

 

One Comment
  1. Rozważałam ostatnio możliwość takiej metamorfozy. Wciąż nie jestem pewna jednak jaka pasowała by do mnie najbardziej. Wolałabym jak najmniej inwazyjną, ale wiem, że w moim przypadku sam makijaż niekoniecznie musi pomóc. Stąd zastanawiam się nad medycyną kosmetyczną. Znalazłam kilka opcji poprawienia wyglądu, powiedz mi więc prosze, która opcja byłaby najlepsza? Czy może taka?

Comments are closed.