Nowość w PP SPA | VOLUMETIQ LIFT | innowacyjna technologia nanokrystalicznego liftingu volumetycznego

Nowość w PP SPA | VOLUMETIQ LIFT | innowacyjna technologia nanokrystalicznego liftingu volumetycznego
Co jak co, ale w tym roku dajemy z siebie nie 100 a 200% 😃 Od ponad roku nie tylko ciągle mamy wypełniony zabiegami jak i Waszymi wiytami grafik (co Nas oczywiście niezmiernie cieszy) ale również ciągle pojawiają się nowości w naszym gabinecie. Ponownie Naszą ofertę uzupełniamy o nowe zabiegi a wszystko dzięki zakupowi  maszyny VOLUMETIQ. Praktycznie od początku istnienia PP SPA pracujemy na kosmetykach profesjonalnej marki M’onduniq. To własnie z pod ich skrzydeł wyszło to urządzenie, pozwalające na przeprowadzenie szeregu zabiegów kosmetycznych, w oparciu o wykorzystanie najnowszej tech­nologii nanokrystalicznej. Volumetiq Lift ujędrnia skórę, spłyca zmarszczki, poprawia owal twarzy jak i elastyczność skóry. Do tego zmniejsza tzw. worki pod oczami oraz kurze łapki. Pomaga poprawić ogólny stan skóry oraz jej największe wyzwania jak trądzik różowaty, trądzik pospolity oraz inne stany zapalne.
 
O co w tym wszystkim chodzi?
NANOKRIOTERAPIA 5-10’C LED BLUE
Niska temperatura wykorzystana podczas zabiegu wspomaga odnowę biologiczną ciała. Komórki skóry otrzymują więcej składników odżywczych, są lepiej dotlenione i szybciej się regenerują. Pobudzone krążenie powoduje szybsze spalanie w komórkach tłuszczowych, przez co stopniowo usuwany jest cellulit. Czyż nie brzmi to wszystko wspaniale? 😃 Po zabiegu skóra staje się gładka i matowa, co ma kolosalne zwłaszcza w przypadku skór problematycznych u nastolatków i dorosłych. Zimno doskonale radzi sobie z obrzękami powstałymi podczas snu.

 


NANOMEZOTERAPIA BEZIGŁOWA Z FOTOTERAPIĄ LED BLUE&GREEN

Zabiegi monomezoterapii bezigłowej opierają się na zastosowaniu mikroprądów do odżywiania głęboko położonych komórek, drenażu limfatycznego, przyspieszenia metabolizmu oraz poprawy przepływu limfy i krążenia krwi, a także wygładzania zmarszczek, rozjaśniania skóry i utrzymywania odpowiedniego jej nawilżenia.
W zabiegu dodatkowo wykorzystuje się fototerapię LED BLUE & GREEN opartą o światło niebieskie i zielone, które wykazuje działanie antybakteryjne i przeciwzapalne – hamuje rozwój stanów zapalnych u pacjentów z trądzikiem pospolitym i trądzikiem różowatym.

 

NANOKRYSTALICZNA RAFIOFREKWENCJA BIPOLARNA
Ta technika działa jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, oferując istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia, likwidację zmarszczek, blizn i rozstępów oraz wyrównanie powierzchni i poprawę kolorytu skóry. Wykorzystuje prąd RF bipolarny, co umożliwia wykonanie zabiegów ablacyjnych i semi ablacyjnych. Kluczowymi efektami zabiegu są przyrost objętości włókien w skórze do 30% (w ciągu 2 do 6 miesięcy po zabiegu) oraz przyrost procesów metabolicznych tłuszczu, który jest wydalany z organizmu.

 

MIKROPEELING NANOCRYSTAL PEN

Innowacyjne rozwiązanie z kierunku mikro złuszczania warstwy rogowej naskórka za pomocą nanodyskowej technologii i odpowiedniego ruchu głowicy do mikro złuszczania i poprawy mikro krążenia skóry. Technologia gwarantuje skuteczne oczyszczenie skóry i przygotowanie do dalszych etapów wielu zabiegów w profesjonalnym gabinecie. To idealna alternatywa dla zabiegów mikro dermabrazji lub złuszczania mechanicznego.

Zapraszamy do PP SPA 🙂