O nas

PP SPA to miejsce, które powstało dla osób ceniących sobie wysokie standardy obsługi.

Staramy się by nasz gabinet kosmetyczny i podologiczny PP SPA Profesjonalna Pielęgnacja SPA (ul. Armii Krajowej 1b/Ostrzeszów) był miejscem do którego chętnie się wraca. Nie tylko z powodu komfortowych gabinetów, dobrego wyposażenia i ekskluzywnych kosmetyków, ale przede wszystkim ze względu na najlepszą jakość usług i relaksujący klimat. Dbamy o wysokie standardy i chętnie korzystamy z nowych trendów. Zawsze kompleksowo i indywidualnie doradzamy naszym Klientom.

Zespół PP SPA

paulina1

mgr Paulina Adamska

Właścicielka PP SPA, z wykształcenia magister zarządzania i kosmetyczka. Specjalistka ds. pielęgnacji stóp. Z pasją i radością oddaje się swojej pracy, ambitnie realizuje postawione cele. Jest wulkanem pozytywnej energii, dla każdego ma dobre słowo i uśmiech. Miłośniczka natury i dobrej kuchni.

sylwia

Sywlia Raszewska

Jestem Techniczką Usług Kosmetycznych oraz studentką Kosmetologii. Priorytetem jest dla mnie podkreślenie naturalnego piękna. Z wielkim zapałem i uśmiechem wykonuje swoją pracę i wciąż się rozwijam.

Ukończyłam wiele kursów w tym szkolenia z depilacji laserowej oraz jestem ekspertką pięknych rzęs i brwi. W wolnych chwilach zajmuję się rękodziełem. Najczęściej wykonuję kartki okolicznościowe oraz prezenty.

roksana

Roksana Słupanek

Fizjoterapeutka, technik masażysta, muzyk i kosmetyczka w jednym. Uśmiechnięta, skupiona, uważna i dokładna w tym co robi.

Dzięki uzyskanemu wykształceniu oraz doświadczeniu przeprowadzane przeze mnie zabiegi są bogatsze o porady fizjoterapeutyczne, co wspomaga poprawę funkcji stóp.

Prywatnie interesuję się maszynami ciężkimi. Moje hobby to gra na instrumentach oraz czytanie.

Zobacz co na BLOGu słychać