PCA Skin nowość w PP SPA

PCA Skin nowość w PP SPA
PCA Skin nowość w PP SPA | profesjonalne produkty przeciwstarzeniowe, nawilżające, oczyszczające oraz ochronne.
Z każdym rokiem istnienia naszego gabinetu PP SPA Piękno z Natury, staramy się rozwijać zarówno pod względem oferowanych usług jak i używanego przez Nas sprzętu czy kosmetyków. Już dawno zrozumieliśmy, że za jakością idzie większe zadowolenie Naszych klientek oraz klientów. A my za to rośniemy w siłę i nabieramy chęci by oferować Wam to co najlepsze. Dlatego jest coś, o czym koniecznie musimy się Wam pochwalić 😊 Od kilku miesięcy w naszym gabinecie pracujemy na najlepszych co do jakości kosmetykach, przeznaczonych właśnie do specjalistycznych gabinetów. Tym razem postawiliśmy na markę PCA Skin.

 

 

 

PCA Skin to amerykańska marka słynąca z produkcji najbardziej zaawansowanych i nowatorskich peelingów chemicznych. Znakiem rozpoznawczym marki są produkty profesjonalne, które zrewolucjonizowały rynek. Łączą w sobie osiągnięcia medycyny estetycznej i najnowszych biotechnologii. Jej preparaty dostępne są jedynie w renomowanych klinikach i salonach na całym świecie.

 

 

 

 
PCA Skin tworzy preparaty na potrzeby skóry wymagającej, dojrzałej, a także zmienionej chorobowo np. trądzikiem różowatym i pospolitym. Receptury produktów opracowywane są przez zespół lekarzy, farmaceutów i biologów, dzięki czemu stanowią połączenie innowacyjnych technologii z najnowszymi osiągnięciami z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii. W swojej szerokiej ofercie marka PCA Skin posiada produkty przeciwstarzeniowe, nawilżające, oczyszczające oraz ochronne. W formule preparatów znajdują się wysoce skoncentrowane składniki aktywne takie jak: retinol, kwasy AHA, witaminy oraz ekstrakty roślinne m.in. z ogórecznika, aloesu czy winogron.
 

 

Marka zapewnia intensywną rewitalizację skóry. Pozwala pozbyć się problemów z bliznami czy przebarwieniami potrądzikowymi. Dzięki intensywnemu złuszczaniu pozwala zredukować i wyrównać koloryt skóry. Poprawia ukrwienie oraz nawilżenie skóry i niweluje efekt zwiotczenia. Działa więc na zasadzie kuracji anty-aging i oferuje produkty przeciwstarzeniowe. Dzięki zaangażowaniu oraz doborze ekskluzywnych składników aktywnych PCA Skin otrzymuje uznanie i najlepsze opinie na światowym rynku.
Serdecznie zapraszamy Was do PP SPA. Doradzimy Wam w kwestii pielęgnacji Waszej skóry oraz przyjrzymy się dokładnie, czego jej potrzeba. Sprawimy, że Twoja skóra odżyje i nabierze zdrowego, młodzieńczego blasku.
Jeśli macie jakieś pytania, zapraszamy do Nas i postaramy się na nie odpowiedzieć.
Do zobaczenia w Pp SPA 😉