TERMOLIFTING | nowość w PP SPA | odmładzanie skóry bez użycia skalpela

TERMOLIFTING | nowość w PP SPA | odmładzanie skóry bez użycia skalpela
Oficjalnie chcemy Wam ogłosić, iż możecie już skorzystać w naszym gabinecie  z nowości jaką jest Termolifting.
Słowo jeszcze kilka lat temu nam nieznane, a dziś pobijające rynek kosmetyczny na całym świecie. Każda z Nas marzy o pięknie niewyglądającej skórze, nie tylko na buzi ale również na całym ciele. Niestety nie wygramy z upływającym czasem jak i niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi jak słońce, zanieczyszczenie powierza. A do tego zazwyczaj dochodzi również stres, nieodpowiednia dieta czy niekorzystne geny. Wiele z Nas obawia się również głębszej, poważniejszej ingerencji w naszą skórę, ciało i zazwyczaj unikamy nawet rozmów o poprawkach przy użyciu skalpela lub zastrzykach.
Na szczęście dotarła do nas nowość, która w bardziej naturalny i przede wszystkim bezpieczny sposób poprawi stan i wygląd skóry.
 

Termolifting to zabieg polegający na wykorzystaniu światła podczerwonego, co prowadzi do podniesienia temperatury w skórze właściwej. Dzięki ciepłu kurczą się i napinają włókna kolagenowe w skórze, a w konsekwencji skóra twarzy czy brzucha jest jędrna i napięta. Taki efekt można zauważyć już po pierwszym zabiegu ♥ Termolifting jest całkowicie bezinwazyjnym zabiegiem i można go wykonywać za pomocą kilku metod, które są dopasowywane do indywidualnych potrzeb pacjenta, w zależności od jego wieku i kondycji skóry.

 

Dzięki temu możemy: 
  • poprawić owal twarzy,
  • unieś opadający policzki,
  • niwelować bruzdy wargowo-nosowych,
  • wygładzać zmarszczki,
  • zlikwidować blizny
  • poprawiać napięcie i elastyczność skóry,
  • obkurczać skórę na brzuchu u kobiet po porodzie
  • ujędrnić ciało
Wykonując termolifting w PP SPA, korzystamy w najlepszego sprzętu jaki obecnie dostępny jest na rynku. Odmłodzona twarz bez zmarszczek, blizn, ujędrniona skóra w ciągu godziny? Jest to możliwe przy użyciu głowicy NIR Soprano XL™
Podczas Termoliftingu NIR Soprano XL™ wybrany obszar ciała zostaje podgrzany do temperatury ok. 40 stopni Celsjusza. Włókna kolagenowe zostają podrażnione i obkurczają się do swojej pierwotnej długości, rozpoczynają się procesy związane z regeneracją oraz odnową skóry. Fibroblasty zostają pobudzone do produkcji nowych włókien kolagenowych. Zmarszczki zostają wygładzone, głębokie bruzdy spłycone, poprawia się gęstość i napięcie skóry. Przy stosowaniu w obrębie twarzy następuje widoczna poprawa owalu, konturu twarzy, znika problem opadających policzków. Efekty zabiegu widoczne są bezpośrednio po kuracji w postaci zwiększenia napięcia i delikatnego zniwelowania zmarszczek. Pełen rezultat zostaje osiągnięty po upływie 4 – 8 tygodni od wykonania zabiegu. Dzieje się tak, ponieważ efekt termiczny uzyskany podczas zabiegu wpływa na stymulowanie i pobudzenie fibroblastów do tworzenia nowych włókien kolagenowych w efekcie czego jego produkcja zwiększa się o około 30%. Jest to proces stopniowy. Zabiegi Termoliftingu NIR Soprano XL™ można wykonywać przez cały rok. Promieniowanie słoneczne nie jest istotne. Zabieg termoliftingu polecany również w celu ujędrnienia i wygładzenia innych partii ciała. Doskonale sprawdza się w poprawie wyglądu skóry brzucha po intensywnym odchudzaniu lub po ciąży. Pozwala również na ujędrnienie skóry ramion i nóg. Zabieg jest komfortowy, pacjent odczuwa jedynie intensywne ciepło emitowane przez głowicę. Po zabiegu może przez kilka godzin utrzymywać się zaczerwienienie. Jednak już kolejnego dnia można powrócić do swoich obowiązków bez obaw o niekorzystny wygląd. Zabieg jest w pełni bezpieczny, bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji.

 

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Dla uzyskania pełnych i zadowalających efektów sugeruje się wykonanie serii 4 do 6 zabiegów. Pierwsze 2 zabiegi zależy wykonać w odstępach co 2 tygodnie,kolejne dwa zabiegi co 3 tygodnie a pozostałe 2 co 8 tygodni.
Już niedługo kolejny wpis w tym temacie oraz pochwalimy się efektami naszej pracy. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, wpadnijcie do PP SPA i na wszystkie odpowiemy 🙂