WIZYTA W PP SPA - REKOMENDACJA BLOGERKI

WIZYTA W PP SPA - REKOMENDACJA BLOGERKI

Wizyta w PP SPA – piękno z natury | Zabieg oxybrazji | Zabieg profuzji dermokosmetycznej M’onduniq.

Niesamowite jak ten czas leci. Rok temu pisałam Wam o moich początkach jeśli chodzi o depilację nóg oraz rąk w niesamowitym miejscu jakim jest gabinet kosmetyczny PP SPA piękno z natury. Muszę przyznać, że ten rok przyniósł wielkie zmiany dla tego gabinetu. Nowe miejsce, większy gabinet podzielony na odpowiednie pomieszczenia dostosowane do różnych zabiegów pielęgnacyjnych oraz jeszcze większa ekipa dziewczyn, dbająca o piękno kobiet ich odwiedzających. Na czele tego wszystkiego stoi niesamowita osoba, Paulina, która od podstaw stworzyła to miejsce i dzięki swojej pasji sprawiła, że z chęcią na stałe zagląda tam wiele dziewczyn, kobiet oraz mężczyzn. Już przy samym wejściu doświadczymy nie tylko wizualnego ładu i piękna tego miejsca ale również uśmiechu.

 

1-9284784

 

Na co tym razem się skusiłam? Otóż na moje 35 urodziny otrzymałam karnet na zabieg pielęgnacyjny w gabinecie PP Spa. Wizyta w gabinecie rozpoczęła się od drobnej ankiety, mającej na celu wykluczenia jakichkolwiek przeciwwskazania w wykonaniu danego zabiegu. Wypytałam również o szczegóły zabiegu oraz kolejne jego etapy. Po dokładnym oczyszczeniu mojej buzi z makijażu Pani Monika przystąpiła do działania.

 

2-8174306

 

Pierwszym etapem było dokładne oczyszczenie skóry poprzez zabieg oxybrazji. Jest to jeden z najbardziej innowacyjnych sposobów rewitalizacji skóry, ze szczególnym zaleceniem dla cer wrażliwych, alergicznych i naczyniowych. Zabieg oxybrazji polegana złuszczeniu martwej warstwy naskórka za pomocą jednoczesnej aplikacji tlenu i strumienia soli fizjologicznej. Tlen ma za zadanie pobudzić odbudowę włókien kolagenowych i naczyń włosowatych oraz poprzez dezynfekcję zahamować rozwój trądziku. Sól fizjologiczna jest sterylnym roztworem chlorku sodu w wodzie, o stężeniu 0,9%. Bardzo skutecznie łagodzi różnego rodzaju stany zapalne oraz nawilża i zmiękcza skórę.

 

3-1142670

 

Oxybrazja jest odmianą peelingu mechanicznego, w przypadku którego czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień silnie rozproszonych kropel soli fizjologicznej, emitowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza, przy użyciu specjalnego aplikatora. Chłodny strumień powietrza sprawia, że jest to bardzo przyjemny zabieg, szczególnie w okresie letnim. Po jego wykonaniu można przystąpić do dalszej pielęgnacji.

Moja skóra została potraktowana ekstraktem ze śluzu ślimaka, który ma za zadanieredukować występowanie trądziku, śladów po trądziku, plamek wieku starczego, przebarwień oraz blizn, bez względu na wiek. Dodatkowo poprawia wygląd i koloryt szarej skóry dzięki naturalnemu złuszczaniu naskórka. Odpowiedni jest do pielęgnacji i terapii wszystkich typów skóry. Pozyskiwany całkowicie bez szkody dla zwierząt.

Pierwszy raz poddałam się zabiegowi profuzji dermokosmetycznej M’onduniq z wykorzystaniem odpowiedniego do tego urządzenia oraz serum. Zabieg jest bezbolesny a jego celem jest odmłodzenie skóry. Poprawia ukrwienie skóry, niweluje zmarszczki, przebarwienia oraz plamki. Jego zadaniem jest ogólne ujędrnienie skóry.

Na koniec na moją twarz została nałożona relaksująca, aksamitna maska typu peel offgłęboko odżywia i stymuluję skórę do odnowy. Dodatkowo maska rozświetla cerę oraz ją nawilża. Maska została nałożona również na oczy i tak, zrelaksowana, przez 20 minut oddziaływała na moją skórę. Po zdjęciu maski skóra została potraktowana kosmetykami M’onduniq z serii smocza krew. Jest to przeciwzmarszczkowa linia rozświetlająca kosmetyków do pielęgnacji skóry z przebarwieniami, plamkami pigmentacyjnymi i plamami wieku dojrzałego.

5-6343878

 

Takie zabiegi okazały się być nie tylko przyjemne oraz relaksujące ale sprawiły, że moja skóra została dokładnie oczyszczona, jej koloryt przyjemnie wyrównany a do tego otrzymała porządną dawkę nawilżenia. Dziś mój makijaż ograniczyłam tylko do tuszu i po prostu celebruję lepszy stan mojej skóry. Ciesze się, że w moim małym mieście zwanym Ostrzeszów jest takie miejsce jak PP SPA – piękno z natury 🙂

Treść pochodzi z bloga: http://www.30plusblog.pl/
Dziękujemy za rekomendację 🙂